Oferta pracy

Specjalista ds. Infrastruktury

Stock Polska Sp. z o.o.

  • Spółdzielcza 6, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Spółdzielcza 6

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu zgodnie z obowiązującymi przepisami, dokumentacją i uregulowaniami wewnętrznymi

  • Zapewnienie ciągłości i optymalnego funkcjonowania infrastruktury technicznej zakładu,

  • Kontakt z instytucjami w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi infrastruktury

  • Opracowanie inwestycji w zakresie podległej infrastruktury

  • Nadzór nad książkami budynków i budowli oraz aktualizowaniem dokumentacji projektowej i powykonawczej

  • Wprowadzanie usprawnień techniczno-ruchowych

  • Opracowanie planów/harmonogramów remontów, serwisów i przeglądów oraz nadzór nad ich realizacją

  • Prowadzenie projektów związanych z optymalizacją kosztów w podległym obszarze.

  • Tworzenie krótko i długoterminowych planów modernizacji infrastruktury

  • Przygotowywanie dokumentacji do zapytań ofertowych, analiza i ocena ofert

  • Współpraca z jednostkami administracji publicznej w zakresie uzyskiwania decyzji i pozwoleń

  • Wsparcie w projektach inwestycyjnych realizowanych w różnych obszarach

  • Tygodniowe raporty prac obszaru Infrastruktury

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie.

  • Dobra znajomość AutoCad

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej budynków i infrastruktury technicznej.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji technicznej

  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów budowlanych.

  • Umiejętność planowania działań i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w Zespole.

  • Inicjatywa oraz chęć stawiania sobie nowych wyzwań.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia do pełnienie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń

  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces

  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne