Oferta pracy

Specjalista ds. Infrastruktury oraz Utrzymania Ruchu

Marco Sp. z o.o.O firmie

Marco Sp. z o.o.

Antonio Gaudiego 8

Gliwice

Marco sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach oraz oddziałami w Europie to firma zajmująca się produkcją specjalistycznych rozwiązań identyfikacyjnych dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Obecnie poszukujemy osób dynamicznych, z pasją i energią do działania, na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Obszar Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem infrastruktury budynku, tj. naprawa drobnych usterek na terenie Firmy, wymiana części eksploatacyjnych, obsługa systemów klimatyzacji, wentylacji, sprężonego powietrza, itp.
  • Bieżące monitorowanie pracy oraz stanu technicznego maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji oraz należących do infrastruktury
  • Przeprowadzanie przeglądów, napraw maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji oraz należących do infrastruktury
  • Diagnozowanie przyczyn i analiza usterek technicznych oraz rozwiązywanie problemów w sytuacjach awaryjnych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego oraz infrastruktury
  • Przestrzeganie wewnętrznych instrukcji, procedur i ustaleń, włączając w to utrzymanie czystości i bezpieczeństwa pracy wg standardu 5S
  • Prace na wysokości powyżej 3 m
  • Realizowanie powierzonych zadań z uwzględnieniem zasad i filozofii działania Organizacji Marco

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • Utożsamia się z wartościami zawartymi w Kulturze Organizacyjnej Marco
  • Szuka usprawnień, zgłasza nieprawidłowości i aktywnie działa w celu ich wyeliminowania
  • Szybko przyswaja nową wiedzę oraz chętnie podejmuje nowe wyzwania
  • Jest otwarta na konstruktywną krytykę
  • Jest nastawiona na realizację, często pod presją czasu, zadań wymagających uwagi i skupienia
  • Posiada wysoko rozwiniętą umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów w celu efektywnej realizacji powierzonych obowiązków
  • Posiada dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Jest elastyczna i otwarta na zmiany wynikające z faktu ciągłego rozwijania się Organizacji Marco

to zgłoś się do nas!

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne i zmysł techniczny
  • Udokumentowane doświadczenie w pracach związanych z konserwacją i naprawą maszyn
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość instalacji elektrycznych (uprawnienia SEP), pneumatycznych oraz hydraulicznych.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Zatrudniając osobę w Marco nastawiamy się na długoterminową współpracę, dlatego też oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy:

  • Pracę na pełny etat z umową o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Atrakcyjne świadczenia oraz pakiet benefitów, m.in.: pakiet Kultura-Rozrywka-Sport, pakiet medyczny, wydarzenia integracyjne dla pracowników oraz ich rodzin,
  • prezent urodzinowy, wsparcie prawno-księgowe, możliwość korzystania z funduszu żywieniowego

Prosimy o wypełnienie do 30 września 2020 r. formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie http://makingthingsunique.com/ w zakładce Kariera oraz załączenie swojego CV.
Rozpatrywane będą tylko kompletne aplikacje.

Warunkiem przejścia rekrutacji jest spełnienie wymienionych kryteriów, niezależnie od wieku, płci, narodowości czy stopnia niepełnosprawności. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osoby niepełnosprawnej zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, w szczególności osoby z orzeczeniem lekkiej niepełnosprawności.

Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z poz. zm.)>wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marco sp. z o.o. w Gliwicach,moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy