Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Infrastruktury

Orzeł Biały Spółka AkcyjnaO firmie

  • Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu (budynki, budowle, place, drogi, sieci, systemy klimatyzacji i wentylacji, systemy p.poż.) zgodnie z obowiązującymi przepisami, dokumentacją i uregulowaniami wewnętrznymi

  • Opracowanie planów remontów, przeglądów i inwestycji oraz nadzór nad ich realizacją w oparciu o obowiązujące przepisy oraz wewnętrzne uregulowania

  • Nadzór nad książkami budynków i budowli oraz aktualizowaniem dokumentacji projektowej i powykonawczej

  • Wprowadzanie usprawnień techniczno-ruchowych

  • Zapewnienie dostępności i sprawności sprzętu p.poż oraz jego właściwe rozlokowanie

  • Przygotowywanie dokumentacji do zapytań ofertowych, analiza i ocena ofert

  • Raportowanie wskaźników UR

  • Informowanie o aktualnym stanie maszyn i urządzeń oraz statusie napraw tak, aby zapewnić ciągłość produkcji

  • Określanie minimalnych stanów magazynowych części zamiennych dostępnych w magazynie utrzymania ruchu lub u poddostawców

  • Kontakt z instytucjami w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi infrastruktury

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość obowiązujących przepisów Prawa budowlanego

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów remontowo – inwestycyjnych i budowlanych

  • Mile widziane uprawnienia budowlane

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji I umiejętności

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • posiłki profilaktyczne