Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Infrastruktury

  • Sieradz, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-02-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MIEJSCE PRACY: Sieradz

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • nadzór i organizacja prac firm zewnętrznych w zakresie budowlanym
    • nadzór nad realizacją umów stałych/ramowych z firmami świadczącymi usługi na terenie zakładu
    • bieżące, okresowe konserwacje i przeglądy budynków
    • prowadzenie Ksiąg Obiektów Budowlanych
    • organizacja i kontrolowanie robót związanych z utrzymaniem obiektów budowlanych
    • kontrola i nadzór nad przeglądami UDT
    • opiniowanie projektów pod kątem budowlanym
    • sprawdzanie/weryfikacja kosztorysów ofertowych

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe
    • umiejętność czytania rysunku technicznego budowlanego
    • znajomość obsługi komputera (pakiet Ms Office w szczególności Excel oraz  AutoCad)
    • prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia budowlane, SEP, gazowe (mile widziane)
    • znajomość KNR (katalog nakładów rzeczowych) mile widziana
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- mile widziane

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
    • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
    • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
    • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowania do posiłków), rozwinięty system motywacji finansowej i pozafinansowej, szkolenia, imprezy integracyjne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych
    • atrakcyjny pakiet relokacyjny