Specjalista ds. Infrastruktury Systemów IT (Microsoft) / Administrator Systemów IT

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • Wynalazek 1, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Serwer

  • AD

  • Exchange

  • MSSQL

  • IIS

  • VMware

Mile widziane

  • Ethernet

  • SQL

  • SAN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami Microsoft (Server, Exchange,MSSQL oraz platformy Azure) - instalacja, upgrade, konfiguracja, rozwiazywanie problemów, monitoring, zabezpieczanie danych.

  • Administracja platformą wirtualizacyjną VMware.

  • Utrzymanie wysokiej dostępności i bezpieczeństwie powierzonych systemów oraz sprzętu - rozwiązywanie problemów, nadzorowanie powierzonych licencji.

  • Współpraca z innymi działami oraz dostawcami.

Nasze wymagania

  • Masz minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Posiadasz znajomość: systemów Microsoft (Windows Serwer, AD, Exchange, MSSQL, IIS); platformy wirtualizacyjnej Vmware (Vmware ESXi, vCenter, SRM, NSX).

  • W podstawowym zakresie masz znajomość: języków skryptowych oraz SQL; rozwiązań typu „Load Balance”; sieci Ethernet.

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu: bezpieczeństwa danych i systemów; budowy serwerów, storage oraz SAN.

  • Myślisz analitycznie, widzisz zależności i potrafisz wyciągać wnioski.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia

  • Praca hybrydowa (office + home office)

  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej

  • Dodatkowy benefit świąteczny