Specjalista ds. Infrastruktury technicznej i wsparcia informatycznego

Kospel Sp. z o.o.

  • BoWiD 24, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

BoWiD 24

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów i problemów użytkowników w zakresie infrastruktury IT oraz oprogramowania (ServiceDesk),

  • instalacja, konfiguracja, serwisowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania,

  • instalacja, konfiguracja, serwisowanie sprzętu peryferyjnego i urządzeń mobilnych,

  • ewidencja i inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania,

  • udział w pracach dotyczących modyfikacji i rozbudowy sieci LAN i WiFi,

  • zarządzanie domeną Active Directory w zakresie kont użytkowników i dostępów do zasobów IT,

  • udział w bieżących pracach działu IT.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie rozwiązaniami z zakresu IT

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows

  • umiejętność konfiguracji, diagnostyki i serwisowania sprzętu IT

  • gotowość do ciągłej nauki

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność podczas realizacji powierzonych zadań

  • komunikatywność, umiejętność budowania relacji z użytkownikami

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży

  • Ciekawe szkolenia związane z wykonywaną pracą

  • Atrakcyjny pakiet socjalny - karty Multisport, opieka medyczna, bony świąteczne, ubezpieczenie na preferencyjnych zasadach i więcej

  • Świeże owoce i jogurty w okresie jesienno-zimowym

  • Imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne