Oferta pracy

Specjalista ds. infrastruktury

PKP TELKOL sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sieci kablowych miedzianych.

  • Naprawa i konserwacja infrastruktury technicznej oraz urządzeń telekomunikacji związanej z ruchem kolejowym.

  • Usuwanie usterek i awarii urządzeń telekomunikacyjnych oraz infrastruktury kolejowej.

  • Wykonywanie prac związanych z budową przyłączy linii telekomunikacyjnych i ich utrzymanie.

  • Stosowanie i przestrzeganie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony mienia oraz bezzwłoczne reagowanie na zaistniałe nieprawidłowości.

Nasze wymagania

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających realizację prac fizycznych oraz nabycie uprawnień do posługiwania się elektronarzędziami, obsługi minikoparki;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji;

  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych;

  • Możliwość korzystania z bardzo atrakcyjnych ulg na przejazdy koleją po okresie próbnym;

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Kolejarza;

  • Ciekawą pracę w spółce o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju w zakresie wiedzy jak i awansu;

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej i pakietu rekreacyjno-sportowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

PKP TELKOL sp. z o.o. jest spółką należącą do Grupy PKP S.A.

Świadczymy specjalistyczne usługi telekomunikacyjne i utrzymaniowe dla sektora kolejowego w zakresie utrzymania linii telekomunikacyjnych, urządzeń telekomunikacji przewodowej i radiowej – głównie związanych z prowadzeniem ruchu pociągów oraz systemów dynamicznej informacji podróżnych.

Spółka zatrudnia 455 pracowników. W większości jest to wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra. Pracownicy PKP TELKOL posiadają wyjątkową wiedzę i umiejętności zdobyte podczas wieloletniego świadczenia usług dla sektora kolejowego.

Przewiń do profilu firmy