Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Airbus Poland S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Specjalista ds. Infrastruktury

Airbus Poland S.A.

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad infrastrukturą całego zakładu: budynkami, parkingami, placami i drogami;

  • nadzór nad dokumentacją związaną z infrastrukturą Zakładu, opracowywaniem planów, serwisów oraz remontów inwestycji;

  • nadzór nad zachowaniem terminów przeglądów celem utrzymania gwarancji i/lub sprawności instalacji zakładowych;

  • kontakt oraz nadzór nad podmiotami zewnętrznymi realizującymi dla potrzeb zakładu przedsięwzięcia budowlane i techniczne;

  • współpraca z jednostkami administracji publicznej w zakresie uzyskiwania decyzji, pozwoleń itp.;

  • współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego, Państwową Inspekcją Pracy;

  • monitorowanie wydatków oraz planowanie budżetu w ramach realizacji prac związanych z utrzymanie infrastruktury zakładu;

  • organizowanie audytów kontrolnych oraz szkoleń;

  • nadzór nad substancjami chemicznymi i ich kartami charakterystyk

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie o profilu technicznym;

  • 3-letnie doświadczenie w zakresie nadzoru nad technologicznymi instalacjami budynkowymi;

  • znajomość aktualnych przepisów prawa budowlanego, prawa energetycznego oraz przepisów związanych z zarządzaniem infrastrukturą;

  • bardzo dobra znajomość MS Office;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżka na zakup akcji

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • środki ochrony indywidualnej

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie studiów

  • ambulatorium na terenie firmy

  • kasa zapomogowa-pożyczkowa

  • dofinansowanie przed świetami i prezenty dla dzieci

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa na pełnym etacie. Projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy samoloty od 90 lat. Spod naszych rąk wychodzi m.in. samolot szkolno-treningowy dla pilotów polskich sił powietrznych PZL-130 Orlik TC II Advanced, elementy samolotu pasażerskiego Airbus 330 oraz wojskowego C295 i A400M. Szukamy współpracowników, z którymi będziemy mogli dzielić naszą pasję i dumę z pracy w tak wyjątkowej branży.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje