Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. infrastruktury zakładu

  • Jawor, Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych
    od wielu lat specjalizująca się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

    W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Jawor koło Legnicy

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad eksploatacją, utrzymaniem i konserwacją infrastruktury technicznej,
    • Opracowywanie zakresu i kalkulacji robót planowanych do realizacji,
    • Zapewnienie nieprzerwanych dostaw mediów do zakładu, prowadzenie ich ewidencji oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie redukcji zużycia,
    • Kontakt z firmami zewnętrznymi, dostawcami oraz władzami lokalnymi w związku z wykonywanymi modyfikacjami, rozbudową oraz działaniami korygującymi w zakresie budynku, infrastruktury, instalacji oraz mediów,
    • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z danym obszarem.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie techniczne,
    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
    • Doświadczenie w zakresie TPM,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office,
    • Sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Karta Multisport i pakiet Multibilet.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    W składanej ofercie pracy prosimy o dopisanie oświadczenia:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest KUŹNIA JAWOR S.A. z siedzibą w Jaworze, ul. Kuziennicza 4. Oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Jednocześnie mam prawo dostępu do treści tych danych i możliwości ich zmiany i usunięcia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

    bottom