Specjalista ds. instalacji elektrycznych i AKPiA (realizacja projektów EPC)

REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej, zapytań ofertowych w zakresie technologicznym, ewaluacja techniczna otrzymanych ofert, czynny udział w negocjacjach i wyborze podwykonawców i dostawców

  • Nadzór nad opracowaniem dokumentacji w zakresie branży technologicznej

  • Udział w koordynacji prac projektowych oraz optymalizacja zaproponowanych rozwiązań w celu ograniczenia kosztów powierzonego zakresu prac

  • Koordynacja branżowa realizacji inwestycji

  • Nadzór nad realizacją prac podwykonawców

  • Czynny udział w odbiorach inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek energetyka cieplna lub pokrewny)

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji inwestycji budowlanych w energetyce lub przemyśle

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ramach zespołu Generalnego Wykonawcy

  • Znajomość procesu inwestycyjnego w budownictwie przemysłowym

  • Doświadczenie w koordynacji prac projektowych oraz w nadzorze firm podwykonawczych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe

REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA

Remak-Energomontaż S.A. należąca do GRUPY ZARMEN jest jedną z wiodących, polskich firm w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki. Zatrudniamy obecnie około 700 pracowników posiadających specjalistyczne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie branżowe. Wiemy, że pracownicy to nasz największy kapitał, dlatego wspieramy ich umiejętności i potencjał, poprzez szeroki wachlarz szkoleń, zarówno dla pracowników produkcji, jak i administracji. Zapewniamy pracę pełną wyzwań w interdyscyplinarnych zespołach, prowadzenie ciekawych i innowacyjnych projektów, a także kontakty z Klientami z różnych części świata.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: https://www.remak.com.pl/

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy