Specjalista ds. Instalacji Elektrycznych w branży budowlanej

BERKER DOMINIS Sp. z o.oO firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych Klientów – firmy budowlanej działającej na rynku polskim i zagranicznym, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy analizie dokumentacji projektowych realizowanego kontraktu,
  • Współpraca przy sprawdzaniu zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • Pomoc przy rozliczaniu kosztów budowy,
  • Nadzór nad dokumentacją powykonawczą,
  • Udział w naradach koordynacyjnych,
  • Współpraca dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,,
  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej,
  • Umiejętność budowania relacji z klientem,
  • Kreatywność, zaangażowanie, rzetelność, samodzielność w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Podstawowa znajomość programów Auto CAD.

Pracodawca oferuje

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej organizacji,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Świadczenia socjalne – wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci, kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pracę w dynamicznym, ambitnym, pozytywnie nastawionym zespole.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 18 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 6 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 3 lat pomogliśmy 2158 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Specjalista ds. Instalacji Elektrycznych w branży budowlanej, Bielsko-Biała