Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. instalacji gazów i osprzętu (branża medyczna)

  • Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 16.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref.: /251/05/2018/ES/17513
    Tarnów
    oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
    • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
    zadania:
    • prowadzenie inwestycji w zakresie wykonawstwa i sprzedaży instalacji gazów medycznych oraz osprzętu medycznego
    • wsparcie i doradztwo w zakresie technologii dla przedstawicieli handlowych oraz partnerów biznesowych firmy
    • przygotowywanie i składanie dokumentacji przetargowej oraz handlowej do klientów w zakresie wykonania i sprzedaży instalacji gazów medycznych i osprzętu medycznego
    • archiwizacja dokumentacji przetargowej i handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • pozyskiwanie klientów
    • monitorowanie tendencji rynkowych
    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
    • utrzymywanie relacji z klientami, biurami projektowymi oraz generalnymi wykonawcami inwestycji
    • nadzór na spływem należności oraz monitorowanie kondycji finansowej klientów
    • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych
    oczekujemy:
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • wiedza w zakresie technologii instalacji gazów medycznych i osprzętu do gazów medycznych
    • mile widziane doświadczenie z zakresu projektowania i kosztorysowania instalacji
    • mile widziana znajomość j. angielskiego
    • prawo jazdy kat. "B"
    • znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu AutoCAD
    • doświadczenie sprzedażowe
    • umiejętność nawiązywania długoterminowych relacji z klientami
    • komunikatywność i otwartość na zmiany
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do pracy pod presją czasu
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47