Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Instalacji HVAC

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych projektach,
    • szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych,
    • pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód),
    • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport),
    • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole.

    Twoje zadania:

    Nadzór nad wykonaniem i eksploatacją instalacji HVAC w sklepach, biurach oraz magazynach Firmy, a w szczególności:

    • udział w opracowaniu i weryfikacji projektów instalacji,
    • analiza rynku dostawców, wybór ofert, ustalanie warunków handlowych i serwisowych,
    • nadzór na wykonaniem nowych i modernizacją istniejących instalacji HVAC,
    • zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych w obiektach Firmy,
    • nadzór nad firmami wykonawczymi i serwisowymi,
    • opracowanie, budżetowanie i nadzór nad wdrożeniem usprawnień w systemach HVAC,
    • wykonywanie ekspertyz dotyczących wydajności instalacji HVAC,
    • współpraca z Centrami Handlowymi w zakresie w/w instalacji.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych,
    • co najmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość zasad doboru i projektowania instalacji HVAC,
    • znajomość rynku wentylacji i klimatyzacji w Polsce dla odbiorców instytucjonalnych, ze szczególnym uwzględnieniem Galerii Handlowych,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • duża motywacja i zaangażowanie do pracy.