Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. instalacji i serwisowania maszyn

Polteknik Ltd. Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie zajmowała się instalacją i serwisowaniem maszyn do plastycznej obróbki blach, m.in. pras krawędziowych i zaginarek CNC, gilotyn, walców zwijających oraz maszyn do cięcia termicznego, ze szczególnym uwzględnieniem laserów w technologii fiber i CO2.

Nasze wymagania

  • Pożądane wykształcenie: wyższe lub średnie techniczne
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu Office, obsługa CRM, ewentualna znajomość CAD będzie mile widziana
  • Preferowane doświadczenie w branży
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu cięcia termicznego, zwłaszcza cięcia laserowego
  • Umiejętność w zakresie napraw mechanicznych
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych
  • Umiejętność radzenia sobie z problemami w w/w instalacjach
  • Umiejętność uczenia się nowych zagadnień
  • Umiejętność pracy w zespole i przestrzegania procedur realizacji zadań
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów i pracy poza miejscem zamieszkania

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń profesjonalnych z zakresu budowy i obsługi maszyn
  • Samochód służbowy
  • Laptop
  • Tablet
  • Telefon komórkowy
  • Zestaw profesjonalnych narzędzi

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • korporacyjna karta kredytowa
  • kawa / herbata

Specjalista ds. instalacji i serwisowania maszyn, podkarpackie