Oferta pracy

Specjalista ds. instalacji i serwisu sieci

NETMAR Mariusz WątorO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Specjalista

Od 16 lat świadczymy wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne na terenie województwa małopolskiego i mazowieckiego. Doświadczenie, nowoczesne technologie, a przede wszystkim uczciwość i zaangażowanie w kontakcie z każdym naszym Klientem – sprawiają, że jesteśmy miejscem, w którym chce się pracować. Pasja, z jaką doskonalimy naszą ofertę, wpływa na ciągły rozwój firmy.

Aktualnie poszukujemy zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku:

Obowiązki:

  • budowa napowietrznych sieci światłowodowych
  • budowa sieci światłowodowych wewnątrz budynków
  • budowa sieci radiowych
  • modernizacja oraz serwisowanie sieci światłowodowych i radiowych
  • realizacja praz związanych z przyłączeniem do sieci nowych klientów
  • konserwacja, serwis i utrzymywanie urządzeń sieciowych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie – preferowane kierunki: telekomunikacja, elektronika
  • znajomość zagadnień sieciowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • brak przeciwwskazań przy pracach wysokościowych
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość urządzeń do obsługi sieci LAN, WLAN, GPON
  • doświadczenie w spawaniu światłowodów
  • uprawnienia SEP
  • szkolenie wysokościowe

Oczekujemy więc:

  • umiejętności w nawiązywaniu i utrzymywaniu z klientami – relacji opartych na zaufaniu i uczciwości
  • zaangażowania w trosce o jakość prezentowanych i świadczonych usług
  • nastawienia na cel przy jednoczesnym szacunku do potrzeb drugiego człowieka
  • odpowiedzialności za powierzone zadanie i umiejętności wyciągania wniosków
  • umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy

Możemy zaoferować:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • dobrą atmosferę w zespole profesjonalistów.

Zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie swojego CV na adres rekrutacja.at.netmar.net.pl
wraz z krótkim uzasadnieniem swojej motywacji do pracy w NETMAR.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy