Specjalista ds. instalacji niskoprądowych AKPiA

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GK Polimex – Mostostal to wiodąca polska grupa kapitałowa, w skład której wchodzą spółki koncentrujące swoją działalność na perspektywicznych segmentach rynku, jakimi są m.in.: energetyka, petrochemia, przemysł, produkcja. Organizacja budująca pozycję lidera na rynku oraz zaufanego partnera w działalności inżynieryjno – usługowej.

    Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES ZADAŃ:

    • sprawdzanie projektów wykonywanych na potrzeby Grupy Kapitałowej,
    • koordynowanie procesu projektowania pomiędzy uczestnikami procesu,
    • prowadzenie uzgodnień z Zamawiającym, Działem Ofertowania oraz firmami zewnętrznymi w kwestii rozwiązań projektowych,
    • nadzorowanie i współpraca z biurami projektowymi.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne – automatyczne lub elektryczne,
    • doświadczenie w przygotowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych w specjalności AKPiA,
    • umiejętność sporządzania przedmiarów budowlanych,
    • biegła znajomość rysunku technicznego,
    • dobra znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomość języka angielskiego mile widziana,
    • gotowość do odbywania podróży służbowych.

    OFERUJEMY:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
    • zatrudnienie w formie umowy o pracę oraz pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polimex Mostostal S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.