Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. instalacji sanitarnych

ERBUD S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót;

  • Nadzór powierzonych robót sanitarnych zgodnie z projektem podstawowym i rysunkami roboczymi oraz nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad wykonywania robót sanitarnych;

  • Koordynowanie prac podwykonawców branży sanitarnej (w tym instalacji wentylacji i klimatyzacji) na inwestycjach;

  • Opracowanie harmonogramów robót i przedkładanie ich do zatwierdzenia Kierownictwu budowy;

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami;

  • Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży sanitarne;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne profilowe w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych – sanitarnych bez ograniczeń (znajomość i doświadczenie w realizacji, automatyki wentylacji i klimatyzacji oraz systemów BMS będzie dodatkowym atutem);

  • Znajomości kosztorysowania;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym MS Project, AutoCAD, NORMA PRO;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów;

  • umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD S.A.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy

GRUPA ERBUD jest społecznie odpowiedzialna, dlatego w 2015 powołana została Fundacja ERBUD Wspólne wyzwania im. Eryka Grzeszczaka, która pomaga w usamodzielnianiu wychowanków domów dziecka.