Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. instalacji sanitarnych

Carcon Sp. z o.o.O firmie

4 0006 200 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

CARCON to spółka budowlana specjalizująca się w projektowaniu i budowie hal z budynkami biurowymi dla małych i średnich firm.

Wartość poszczególnych inwestycji realizowanych przez firmę 900 000 zł - 12 000 000 zł netto

Na tę chwilę CARCON m.in. realizuje:

  • Hala dwukondygnacyjna z częścią biurową o pow. zabudowy 600m2 Stare Babice (Warszawa)
  • Budowa hali warsztatowej 1000m2 + Biurowiec 250m2 Ruda Śląska,
  • Budowa hali magazynowej (2700m2) +Biurowce (600m2)- Gliwice
  • Budowy hali produkcyjnej (1400m2) z budynkiem biurowym (390m2) - Bukowiec (Łódź)
  • Budowa hali magazynowej z częścią socjalną (500m2) - Łódź
  • Budowa hali magazynowej (1000m2) + budynku biurowego (400m2) - Zielona Góra
  • Budowa hali produkcyjnej (1200m2) + budynku biurowego (350m2) - Świnoujście
  • Rozbudowa zakładów chemicznych (1000m2) - Wołomin
  • Hala magazynowa 1400m2 - Piaseczno
  • Hala produkcyjna 1600m2 - Piaseczno
  • Hala magazynowa 3000m2 + Biurowiec 350m2 - Skierniewice
  • Hala magazynowa 600m2 + Biurowiec 300m2 - Szeligi (Mazowieckie)
  • Hala garażowa 1000m2 + Biurowiec 400m2 - Otwock
  • Hala magazynowa 7000m2 - Gorzów Wielkopolski

Poszukujemy specjalisty ds. instalacji i sieci sanitarnych (wiedza z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, p.poż i HVAC).  Mile widziana również podstawowa wiedza z zakresu instalacji elektrycznych.

Specjalista ds. sanitarnych będzie samodzielnie przygotowywał wyceny do realizacji zaprojektowanych przez CARCON obiektów w zakresie instalacji we współpracy z Działem Zamówień i Działem Projektowym, pod nadzorem Project Managera, uczestniczył w opracowywaniu nowych standardów i rozwiązań projektowych w zakresie instalacji oraz koordynacji nowopowstających projektów.

Możliwość rozpoczęcia pracy od kwietnia 2021.

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • przygotowywanie wycen na podstawie projektów i koncepcji wraz z opracowaniem możliwych optymalizacji i raportu ewentualnych zagrożeń,
  • przygotowywanie przedmiarów i zestawień materiałów
  • współpraca z Działem Zamówień w zakresie zbierania ofert oraz Działem Realizacji w zakresie realizacji inwestycji i rozliczeń,
  • współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa, kontrahentami i instytucjami,

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość kosztorysowania
  • skrupulatności w wykonywanych obowiązkach
  • umiejętność obsługi komputera

Co oferujemy:

  • długoterminową współpracę przy realizacji ciekawych inwestycji na terenie całego kraju.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na własnej działalności, wynagrodzenie stałe,
  • narzędzia niezbędne do pracy w tym: telefon, laptop,
  • przyjazną atmosferę środowiska pracy (młody zespół).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne