Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. instalacji systemów AV - Serwisant instalacji systemów AV

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku profesjonalnych systemów audio-video. Skupiamy w swoim zespole ludzi z pasją, ekspertów w zakresie systemów audiowizualnych, nagłośnienia czy transmisji. Cechą wyróżniającą naszą firmę jest wysoka jakość wdrożonych systemów oparta o urządzenia sztandarowych marek branży AV.

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Specjalista ds. instalacji systemów AV /
    Serwisant instalacji systemów AV
    Miejsce pracy: Poznań

    Wymagania:

    • chęć i zaangażowanie do pracy,
    • zamiłowanie w kierunku nowych technologii.

    Mile widziane:

    • wykształcenie techniczne w specjalizacjach tj.: elektronika, akustyka, automatyka, telekomunikacja, lub informatyka,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, znajomość rynku audio-wideo oraz uprawnienia SEP do 1kV,
    • zainteresowania związane z akustyką, informatyką, automatyką lub audio-video.

    Wskazana wiedza i umiejętności:

    • merytoryczna z zakresu urządzeń audiowizualnych,
    • znajomość podstaw zagadnień sieciowych oraz elektrycznych,
    • czynne prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu),
    • duża sprawność manualna,
    • dyspozycyjność,
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

    Główne obowiązki:

    • wykonywanie instalacji kompleksowych systemów (układanie okablowania, montaż, programowanie i uruchamianie systemów teletechnicznych) (nagłośnienie, systemy AV, sterowanie),
    • testowanie, konfiguracja systemów i urządzeń audiowizualnych,
    • wsparcie serwisowe systemów.

    Oferujemy:

    • szkolenia i możliwość rozwoju,
    • pracę z najnowszym sprzętem AV wraz z możliwością poznania innowacyjnych rozwiązań.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj:

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."