Specjalista ds. integracji danych

Maspex

  • Wadowice

    Wadowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Microsoft Azure

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i konfigurowanie dedykowanych rozwiązań IT przy użyciu standardów integracji danych oraz wykorzystaniu procesów ETL

  • realizacja procesów integracji danych wraz z odpowiedzialnością za ich jakość

  • analiza błędów i rozwiązywanie problemów w przepływach integracyjnych

  • przygotowanie zestawów danych do dalszego przetwarzania i wizualizacji

  • współudział w opracowaniu modelu wsparcia dla nowych i istniejących systemów źródłowych

  • zapewnienie dostępności oraz bezpieczeństwa zgromadzonych danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, kierunek informatyka lub pokrewny

  • znajomość tematyki baz danych oraz pracy z dużymi zbiorami danych

  • znajomość języka SQL

  • umiejętność analizy źródeł danych oraz klasyfikowania danych

  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy ze złożonymi modelami architektury systemów oraz danych

  • znajomość rozwiązań Microsoft Azure będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • zaangażowanie w wykonywaniu zadań i inicjatywa w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą

  • możliwość rozwoju podczas realizacji zadań w złożonym otoczeniu biznesowym

  • pracę z najnowszymi technologiami bazodanowymi oraz chmurowymi

  • program szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu

  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla siebie i członków rodziny, zajęcia językowe i inne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online

2

Spotkanie w biurze

3

Decyzja

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy