Logo Pracuj.pl

Architekt Integracji

Adamed Pharma S.A.O firmie

Adamed Pharma S.A.

Mariana Adamkiewicza 6A

Pieńków (pow. nowodworski)

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MuleSoft

  • Azure Integration Services

  • IBM WebSphere Integration

  • RabbitMQ

  • Kafka

  • ActiveMQ

  • Amazon MQ

  • Azure Service Bus

  • SQL

  • NoSQL

  • UML

  • BPMN

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie integracji systemów i komponentów IT jako członek zespołu projektowego,
  • zarządzanie systemami używanymi do integracji systemów IT,
  • analizowanie, rozwiązywanie i raportowanie problemów w systemach i platformach integracyjnych,
  • opracowywanie wytycznych dla systemów IT w zakresie architektury i integracji,
  • opiniowanie nowych rozwiązań IT pod kątem zgodności z zaprojektowaną architekturą IT,
  • bieżące wsparcie dla użytkowników (zespoły odpowiedzialne za wdrażanie i utrzymywanie systemów IT),
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi zaangażowanymi w realizację wdrożeń nowych i rozwijanie istniejących systemów IT.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze integracji systemów IT
  • znajomość wzorców architektonicznych i technologii powiązanych (np.: API REST/SOAP, SOA, ESB, koncepcja MDS, Message Broker, mikroserwisy, Message-oriented architecture)
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań na co najmniej jednej platformie do integracji systemów IT (np. MuleSoft, Azure Integration Services, IBM WebSphere Integration)
  • doświadczenie z technologią wymiany danych za pomocą kolejek (np. RabbitMQ,Kafka, ActiveMQ, Amazon MQ, Azure Service Bus), w tym znajomość protokołów MQTT, AMQP
  • doświadczenie z bazami danych (SQL i NoSQL)
  • umiejętność projektowania integracji aplikacji/systemów w notacji UML (mile widziane również ArchiMate), modelowanie procesów w BPMN
  • znajomość narzędzi do projektowania architektury, np. Enterprise Architect
  • umiejętność i doświadczenie w analizie wymagań technicznych oraz szacowaniu pracochłonności prac, specyfikowaniu wymagań, projektowaniu specyfikacji interfejsów wymiany danych
  • umiejętność programowania i znajomość rozwiązań Cloud Computing
  • posiadanie wyższego wykształcenia kierunkowego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
  • Zorganizowany transport do pracy lub parking
  • Kafeterię szkoleń
  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Krótki wywiad telefoniczny

3

Rozmowa kwalifikacyjna z bezpośrednim Kierownikiem oraz HR

4

Informacja zwrotna

Architekt Integracji, Mariana Adamkiewicza 6A, Pieńków (pow. nowodworski)