Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sagra Technology Sp. z o.o. z siedzibą w: Cyfrowa 4, 71-441 Szczecin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Sagra Technology Sp. z o.o.

Specjalista ds integracji systemów

Sagra Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Cyfrowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cyfrowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów wdrożenia integracji systemów informatycznych

  • wspieranie i udrażnianie komunikacji między uczestnikami projektów integracyjnych,

  • konsulting dla klientów z zakresu procesów biznesowych i funkcjonalności oprogramowania,

  • analiza potrzeb klienta i proponowanie rozwiązań,

  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu,

  • opracowywanie dokumentacji projektowej i systemowej,

  • monitorowanie elementów systemu i rozwiązywanie napotkanych problemów,

  • udział oraz koordynowanie projektów rozwojowych działu i całej firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętność diagnozowania i szybkiego rozwiązywania problemów,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • samodzielność i dobrej organizacji pracy, pozwalającej na osiąganie celów w założonych terminach oraz pracę w kilku projektach jednocześnie

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność i umiejętność rozmowy z klientami,

  • determinacja i umiejętność rozwiązywania napotkanych problemów,

  • dobra znajomość pakietu Ms Office (Excel),

  • min. roczne doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem projektów.

Mile widziane

  • znajomość podstawowych zapytań SQL,

  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań biznesowych,

  • znajomość programów sprzedażowo-magazynowych,

  • znajomość zagadnień z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem (logistyka, magazynowanie, sprzedaż),

  • znajomość specyfiki branży farmaceutycznej lub FMCG.

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy, w którym dbamy o work-life balance

  • pracę w firmie mocno skoncentrowanej na innowacyjności swoich produktów o wiodącej pozycji na rynku ocenianym przez klientów

  • nieustanny rozwój przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, które tworzą ludzie z pasją rozwiązań

  • nowoczesne biuro wspierające kreatywność

  • kulturę organizacyjną sprzyjającą przyjaznej atmosferze i dobrym relacjom

  • kawa z pianką do oporu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie przedszkola, żłobka

  • dofinasowanie wczasów „pod gruszą”

Jesteśmy w czołówce dostawców systemów do zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych, głównie dla branż: FMCG, kosmetycznej i farmaceutycznej. Wdrażamy doskonałe rozwiązania Sales Force Automation (SFA) oraz Business Intelligence (BI). W roku 2017 Microsoft przyznał nam tytuł Country Partner Of The Year.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Sprawdź, kogo poszukujemy – może właśnie Ciebie? Jakim zespołem jesteśmy?

Jak puzzle! Każdego z nasz wyróżnia coś wyjątkowego, a razem tworzymy zgraną całość. Liczymy, że dołączysz do nas i dorzucisz swoje elementy. Może będzie to nietuzinkowe poczucie humoru, pozytywna energia, empatia lub doskonałe zdolności analityczne? Nie możemy się doczekać współpracy z Tobą!

Zdecydowanie odnajdziesz się w naszej grupie, jeśli cechuje Cię zaangażowanie, odwaga w podejmowaniu inicjatywy i chęć działania. Otwartość na nowe wyzwania, dążenie do podnoszenia efektywności, wewnętrzna motywacja do podnoszenia kwalifikacji również będą bardzo pomocne.

Ważna jest dla Ciebie gra zespołowa? Lubisz przeprowadzać analizy, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Wystąpienia publiczne nie są dla Ciebie problemem? Komunikacja z klientem to wyzwanie, któremu chętnie stawiasz czoła? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś pozytywnie, wyślij nam swoje CV!