Specjalista ds. Integracji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Place of work: Warszawa
Ref. number: JR/INTSP/WAW/01/P

Obowiązki:
  • Rozwój architektury i komponentów szyny integracyjnej Banku w oparciu o technologie Websphere MQ, Java, C/C++ i Oracle Database,
  • Analiza systemowa w obszarze integracji
  • Przygotowywanie Proof of Concept dla nowych rozwiązań
  • Wsparcie innych zespołów w obszarze wzorców projektowych integracji oraz wiedzy eksperckiej z konkretnych technologii
  • Analiza i rozwiązywanie błędów i problemów na środowiskach testowych i produkcyjnych

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie programistyczne w co najmniej jednej z technologii: Java (JEE, WebServices), C++ (Linux/Unix), Oracle PL/SQL
  • Doświadczenie w analizie systemowej, najlepiej w obszarze integracji lub backendu aplikacji,
  • Doświadczenie w pracy z architekturą zorientowaną na usługi (SOA) lub korporacyjną magistralą usług (ESB)

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz test-driven development,
  • Silna orientacja na zagadnienia wydajności i skalowalności tworzonego oprogramowania,
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji (preferowany SVN),
  • Znajomość notacji UML (mile widziane doświadczenia z Enterprise Architect),
  • Znajomość koncepcji Continuous Integration i Continuous Delivery i towarzyszących im narzędzi (Jenkins, Nexus)
  • Ogólna wiedza z narzędzi do zarządzania automatyzacją konfiguracji, np. Docker,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym (agile)
  • Doświadczenie w używaniu nowoczesnych usług bankowych jako Klient
  • Doświadczenie programistyczne w .Net lub z systemami kolejkowymi będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość stosu technologicznego ELK będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl