Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Integracji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Place of work: Warszawa
    Ref. number: JR/INTSP/WAW/01/P

    Obowiązki:
    • Rozwój architektury i komponentów szyny integracyjnej Banku w oparciu o technologie Websphere MQ, Java, C/C++ i Oracle Database,
    • Analiza systemowa w obszarze integracji
    • Przygotowywanie Proof of Concept dla nowych rozwiązań
    • Wsparcie innych zespołów w obszarze wzorców projektowych integracji oraz wiedzy eksperckiej z konkretnych technologii
    • Analiza i rozwiązywanie błędów i problemów na środowiskach testowych i produkcyjnych

    Wymagania:

    • 3-letnie doświadczenie programistyczne w co najmniej jednej z technologii: Java (JEE, WebServices), C++ (Linux/Unix), Oracle PL/SQL
    • Doświadczenie w analizie systemowej, najlepiej w obszarze integracji lub backendu aplikacji,
    • Doświadczenie w pracy z architekturą zorientowaną na usługi (SOA) lub korporacyjną magistralą usług (ESB)

    Mile widziane:

    • Praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz test-driven development,
    • Silna orientacja na zagadnienia wydajności i skalowalności tworzonego oprogramowania,
    • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji (preferowany SVN),
    • Znajomość notacji UML (mile widziane doświadczenia z Enterprise Architect),
    • Znajomość koncepcji Continuous Integration i Continuous Delivery i towarzyszących im narzędzi (Jenkins, Nexus)
    • Ogólna wiedza z narzędzi do zarządzania automatyzacją konfiguracji, np. Docker,
    • Doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym (agile)
    • Doświadczenie w używaniu nowoczesnych usług bankowych jako Klient
    • Doświadczenie programistyczne w .Net lub z systemami kolejkowymi będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość stosu technologicznego ELK będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie czytania dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
    • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
    • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
    • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
    • Prywatną opiekę medyczną
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]