Oferta pracy

Specjalista ds. Internetowej Obsługi Klienta

Bricoman Polska Sp. z o.o.

  • Kominkowa 21, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kominkowa 21

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • I. Nadzór nad procesem sprzedaży prowadzonej przez sklep internetowy :

  • • przyjmowanie zamówień internetowych

  • • współpraca z innymi działami przy zamówieniach

  • • weryfikacja zgodności zamówień z dokumentem zakupu

  • • organizowanie wysyłek zamówień dla Klienta

  • II. Profesjonalna obsługa telefoniczna i mailowa Klienta internetowego

  • III. Wsparcie sprawnej obsługi finansowej Klientów:

  • • weryfikacja status płatności Klientów

  • • monitorowanie przelewów do zamówień

  • • wsparcie Klientów w procedurze kredytowej

  • • obsługa systemu płatności ratalnej dla Klientów

  • IV. Prowadzenie dokumentacji wg procedur obowiązujących w firmie.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze sprzedaży internetowej

  • Z łatwością obsługujesz komputer

  • Jesteś otwarty/a na Klienta

  • Jesteś nastawiony na współpracę

  • Jesteś komunikatywny

  • Dobrze planujesz swoją pracę

  • Jesteś nastwiony/a na cel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę i bezpieczne warunki pracy

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport

  • Szkolenia, programy rozwojowe

  • Premia uzależniona od wyników

  • Rabat pracowniczy

  • Telefon służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego