Oferta pracy

Specjalista ds. inwentaryzacji

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

  • Bojkowska 59, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Bojkowska 59

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych inwentaryzacyjnych w systemie SAP

  • Prawidłowe przeprowadzenie inwentaryzacji cyklicznych

  • Weryfikacja poprawności zużycia materiałów w procesie

  • Wyjaśnienie różnić i rozbieżności inwentaryzacyjnych (cyklicznych, rocznych)

  • Zapewnienie zgodności inwentaryzacyjnej na poziomie ustalonym przez organizację

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Dobra znajomość systemu SAP

  • Doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej

  • Doświadczenie w prowadzeniu inwentaryzacji na magazynie

  • Zdolności kalkulacyjne i analityczne

  • Umiejętność planowania dnia pracy, delegowania zadań i dobra komunikacja z zespołem, oraz z innymi działami

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Świętochłowic, Siemianowic ŚL., Żor i Jastrzębia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym z branży automotive, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Performance Solutions i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OEM) samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych. Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.

Przewiń do profilu firmy