Oferta pracy

Specjalista ds. inwentaryzacji

PKP Energetyka S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Właściwe merytoryczne przygotowanie do przeprowadzenia inwentaryzacji

  • Wsparcie procesu inwentaryzacji majątku Spółki

  • Szkolenie zespołów spisowych przeprowadzających spis z natury

  • Szkolenie podkomisji inwentaryzacyjnej

  • Ustalanie i wyjaśnianie przyczyn różnic wykazanych podczas inwentaryzacji

  • Udzielanie niezbędnych wskazówek i wyjaśnień w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości lub uchybień

Nasze wymagania

  • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

  • Lubisz pracować z ludźmi, masz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy

  • Kreatywność i elastyczność w zakresie proponowanych rozwiązań i usprawnień

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza

  • umowa o pracę - opłacane składki chorobowe i emerytalne

  • zniżki na podróże koleją

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie

3

Złożenie oferty

PKP Energetyka S.A.

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych

Przewiń do profilu firmy