Oferta pracy

Specjalista ds. inwentaryzacji

Holiday Park O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola poprawności dokumentów i danych,

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji w ośrodkach nadmorskich,

  • Ustalenie i wyjaśnienie przyczyn różnic wykazanych podczas inwentaryzacji,

  • Sprawdzenie prawidłowości ewidencji ilościowo-wartościowej inwentaryzowanych składników,

  • Praca z programami/systemami komputerowymi.

Nasze wymagania

  • Gotowość do kilkudniowych wyjazdów służbowych z Poznania do miejscowości nadmorskich (Kołobrzeg, Niechorze, Mielno, Pobierowo, Rowy, Ustronie Morskie),

  • Mobilność, czynne prawo jazdy kat. B,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin,

  • Dbałość o szczegóły,

  • Znajomość pakietu Ms Office, szczególnie Excel,

  • Terminowość,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o wybrany przez Ciebie rodzaj umowy,

  • Atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w Poznaniu (ul. Kopanina 34) z dużym, darmowym parkingiem,

  • Zakwaterowanie w apartamentach/domkach o podwyższonym standardzie podczas wyjazdów służbowych oraz zniżka w punktach gastronomicznych w resortach,

  • Możliwość rozwoju poprzez pracę dla rozwijającej się, rozpoznawalnej marki,

  • Możliwość korzystania z darmowego wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort,

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, zniżka w lokalu gastronomicznym w biurowcu), imprezy integracyjne i okolicznościowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Holiday Park

Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie czterech lat działalności stała się liderem w swojej branży. Prowadzimy obecnie 6 resortów i jesteśmy w trakcie budowy aparthotelu, w którym do dyspozycji oddamy 220 luksusowo wyposażonych apartamentów. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa ponad 8 tysięcy Gości. Na terenie resortów znajdują się 4 restauracje, które w formie bufetowej wydają ok 5 tys posiłków każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy