Oferta pracy

Specjalista ds. inwestycji (branża automatyki)

PGNiG TERMIKA SA

Modlińska 15

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie spełniania wymogów przez wykonawców inwestycji realizowanych na terenie PGNiG TERMIKA SA;

  • koordynowanie prac dotyczących robót w branży automatyki w zakresie realizowanych projektów;

  • bieżący nadzór nad wykonawstwem prac branży automatyki w ramach realizowanych projektów;

  • udział w pracach zespołów projektowych oraz komisji odbiorowych;

  • opiniowanie rozwiązań projektowych w realizowanych projektach oraz zarządzanie dokumentacją;

  • przygotowywanie materiałów przetargowych oraz innych wymaganych do realizacji projektów;

  • opracowywanie koncepcji rozwiązań dotyczących części technologicznej realizowanych projektów;

  • współpraca z biurami projektowymi, wykonawcami, instytucjami naukowymi oraz jednostkami organizacyjnymi PGNiG TERMIKA SA;

  • udział w negocjacjach i realizacja umów dotyczących branży technologicznej nowych inwestycji;

  • pozyskiwanie wiedzy na temat nowych technologii w zakresie automatyki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku automatyka przemysłowa lub podobne;

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie eksploatacji/projektowania urządzeń automatyki obiektowej lub instalacji teletechnicznych (z wyłączeniem automatyki zabezpieczeniowej w branży elektrycznej);

  • znajomość aparatury, urządzeń wykonawczych, systemów sterowania i nadzoru w branży automatyki lub teletechniki (z wyłączeniem automatyki zabezpieczeniowej w branży elektrycznej);

  • komunikatywność, umiejętność współpracy;

  • samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem;

  • łatwość przystosowywania się do zmieniających się warunków pracy;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w branży automatyki będzie dodatkowym atutem;

  • dobra znajomość pakietu aplikacji biurowych Office (min Word, Excel, MS Project).

Mile widziane

  • znajomość układów technologicznych oraz układów automatyki energetycznych bloków parowych będzie dodatkowym atutem;

  • doświadczenie zdobyte w budownictwie elektroenergetycznym w projektowaniu lub rozruchu lub montażu urządzeń branży automatyki będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość zagadnień związanych z dyrektywą ATEX w branży automatyki będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość systemów przeciwpożarowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • zdobycie doświadczenia w firmie z branży energetycznej;

  • umowę o pracę na pełny etat;

  • prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną;

  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty miejskiej i podmiejskiej).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop