Oferta pracy

Specjalista ds. inwestycji (branża elektryczna)

PGNiG TERMIKA SA

Modlińska 15

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów inwestycyjnych i likwidacyjnych;

  • opracowywanie zakresów technicznych i wymagań w branży elektrycznej do realizacji projektów inwestycyjnych i likwidacyjnych;

  • prowadzenie projektów inwestycyjnych i likwidacyjnych, koordynacja działań wykonawcy i jednostek organizacyjnych zamawiającego;

  • opracowywanie analiz technicznych projektów inwestycyjnych i likwidacyjnych;

  • opracowywanie budżetów oraz harmonogramów projektów;

  • rozliczanie prowadzonych umów oraz dokonywanie odbioru rzeczowo-finansowego prac od Wykonawcy;

  • uczestnictwo w procesach zakupowych związanych z wyłonieniem wykonawcy prac;

  • obsługa gwarancyjna realizowanych w projekcie obiektów;

  • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek elektryczny;

  • minimum 3 lata doświadczenia w energetyce;

  • dobra znajomość urządzeń i układów elektroenergetycznych stosowanych w branży energetycznej;

  • podstawowa znajomość prawa w zakresie Ustawy Prawa budowlanego, Prawa zamówień publicznych;

  • dobra znajomość pakietu MS Office; mile widziana znajomość AutoCAD, MS Project;

  • podstawowa znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego;

  • znajomość podstawowych zasad zarządzania projektami;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • orientacja biznesowa;

  • uprawnienia E lub D (elektryczne)

  • umiejętność identyfikacji problemów, ich analizy, kreowania wniosków i ich argumentacji.

To oferujemy

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży energetycznej;

  • umowę o pracę na pełny etat;

  • opiekę medyczną;

  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty miejskiej i podmiejskiej).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop