Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. inwestycji budowlanych

Locum SAO firmie

  • Przemysłowa 8, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Locum SA

Przemysłowa 8

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i realizacja inwestycji budowlanych

  • Sprawowanie kontroli technicznej utrzymania obiektów budowlanych

  • Analiza i zbieranie ofert od wykonawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Praktyka zawodowa i doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu budowy

  • Znajomość oprogramowania: CAD, programów graficznych

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole