Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. inwestycji budowlanych

PPHU ,,AWPOL" Sp. z o.o.O firmie

PPHU ,,AWPOL" Sp. z o.o.

Domaszowska 104

Kielce

Firma budowlana PPHU AWPOL Sp. z o.o. poszukuje:

Specjalisty ds. inwestycji budowlanych
branża budowlana

Region: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji projektowej
  • przygotowanie przedmiarów i sporządzanie kosztorysów
  • przygotowanie ofert cenowych
  • zamawianie materiałów budowlanych i koordynacja terminów dostaw
  • czynny udział w wyborze wykonawców prac
  • współpraca z projektantami, wykonawcami, urzędami oraz innymi instytucjami na poszczególnych etapach procesu inwestycyjnego;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu sanitarnym lub budowlanym
  • znajomość kosztorysowania i przedmiarowania robót
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa programów: AutoCad, MS Office, mile widziana znajomość Norma Pro
  • samodzielność na stanowisku
  • obowiązkowość i operatywność
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność rozwiązywania problemów branżowych związanych z realizacją robót.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań,
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów
  • godziny pracy 8.00-16.00

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne