Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. inwestycji budowlanych

Rekeep PolskaO firmie

  • Traktorowa 126, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekeep Polska

Traktorowa 126

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie procesów inwestycyjnych od projektu do uzyskania pozwolenia na użytkowanie

  • Realizacja i nadzór nad prowadzonymi inwestycjami, remontami i przebudowami w zakresie formalnym, technicznym i finansowym

  • Weryfikowanie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie przedmiarów i szacunkowych wycen planowanych robót, rysunków i zmian aranżacyjnych

  • Opracowywanie zapytań ofertowych, przeprowadzanie postepowań, wyszukiwanie ekip i firm wykonawczych

  • Współpraca z Inspektorem Nadzoru, Projektantem, Wykonawcą oraz Urzędami i Instytucjami w zakresie weryfikacji postępu prac i kontroli nad jakością robót

  • Uzyskiwanie dokumentów, pozwoleń i decyzji administracyjnych, wymaganych prawem, niezbędnych do rozpoczęcia prac oraz koniecznych przed przystąpieniem do użytkowania lokalu (dostawy mediów do obiektów)

  • We współpracy z innymi działami firmy - opracowywanie programów zapobiegających ewentualnym awariom, rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej, proponowanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie

  • Doświadczenie w pracy kierownika budowy/robót – min. 2 lata

  • Znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad

  • Umiejętność sporządzania prostych rzutów, rysunków w programie AutoCad

  • Znajomości branży sanitarnej, elektrycznej, p.poż (umiejętność czytania projektów)

  • Umiejętność prowadzenia wielu procesów jednocześnie (wielozadaniowość)

  • Umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym bez ograniczeń

  • Uprawnienia w branżach elektrycznych, sanitarnych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w nowoczesnym dziele technologii i rozwoju w linii kateringowej w prężnie rozwijającej się organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

Rekeep Polska (wcześniej GK Naprzód) jest częścią międzynarodowej grupy Rekeep SpA, firmy z 80-letnią tradycją na rynku włoskim. Jesteśmy wiodącą polską grupą świadczącą usługi wsparcia dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Liderem rynku z 20-sto letnią tradycją, zatrudniającym 10 tysięcy pracowników w całej Polsce.

Sukces współpracy z naszymi klientami osiągamy dzięki ciągłemu rozwojowi, poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i budowaniu partnerskich relacji. Nasi Klienci wyznają te same idee. Innowacyjne technologie pozwalają budować nam solidny biznes.

Posiadany potencjał organizacyjny, finansowy oraz szeroki zasięg działania, pozwala nam zaproponować rozwiązania przede wszystkim efektywne, odpowiadające najwyższym standardom i trendom.

Odkryj nową wizję przyszłości, zaangażowania i zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy