Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Inwestycji Budowlanych (woj. Podlaskie)

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór w terenie realizacji inwestycji budowy sieci światłowodowej,

  • Współpraca z firmami podwykonawczymi w zakresie poprawności budowy sieci

  • Kontrola zgodności z przepisami dotyczącymi rozmieszczenia i użytkowania sieci światłowodowej

  • Sprawdzanie zgodności budowanej sieci z wymaganiami techniczno-technologicznymi oraz z normami bezpieczeństwa,

  • Bliska współpraca z Kierownikami Budowy w zakresie realizacji inwestycji budowlanych (monitorowanie efektywności wykonywanych prac, monitorowanie urządzeń, przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji niezbędnego sprzętu)

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w realizacji inwestycji telekomunikacyjnych w tym we współpracy z podwykonawcami, właścicielami zasobów mieszkaniowych (spółdzielnie, wspólnoty) mile widziane doświadczenie w budowie sieci FTTH,

  • Masz doświadczenie związane z pracami ziemnymi i nasłupowymi;

  • Masz wykształcenie techniczne i dobrą znajomość technologii budowy sieci światłowodowych

  • Masz czynne prawo jazdy kategorii B i chcesz pracować w wybranym regionie na terenie Polski

  • Masz bardzo dobrą znajomość MS Office, szczególnie MS Excel

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia

  • Praca hybrydowa (office + home office)

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze

  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

  • Dodatkowy benefit świąteczny

Technologie  Telekomunikacja  Technika

Przewiń do profilu firmy