Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Inwestycji

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.O firmie

  • Bukowa (pow. włoszczowski)
    Bukowa (pow. włoszczowski), świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie opisu i budżetu zadań inwestycyjnych
  • Przygotowywanie planów szczegółowych dla wyznaczonych projektów inwestycyjnych, harmonogramowanie
  • Prowadzenie negocjacji zakupowych
  • Realizacja projektów: całościowy nadzór oraz koordynacja pod względem merytorycznym (z uwzględnieniem aspektów BHP) oraz finansowym
  • Raportowanie realizacji budżetu i zadań
  • Efektywna współpraca z interesariuszami projektów inwestycyjnych oraz z członkami zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowana specjalność: elektryk
  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze inwestycji lub utrzymania ruchu w branży produkcyjnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu AutoCAD (czytanie rysunków) oraz MS Project

Mile widziane

  • uprawnienia SEP – bez ograniczeń dla elektryków
  • uprawnienia budowlane w branży elektrycznej
  • wiedza z zakresu maszyn i urządzeń w przemyśle przerobu kamienia (górnictwo odkrywkowe)

To oferujemy

  • Pełne wyzwań środowisko pracy
  • Możliwość poszerzania wiedzy oraz udziału w szkoleniach
  • Pracę oraz zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: m.in. dofinansowanie do urlopu, wycieczki; ubezpieczenie grupowe NW; pakiet medyczny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji, z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów.

Specjalista ds. Inwestycji, Bukowa (pow. włoszczowski)