Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Inwestycji Deweloperskich w Dziale Przygotowania i Realizacji Inwestycji

SPECTRUM DEVELOPMENT SP Z O O

  • Strzegomska 199, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Strzegomska 199

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji zarządzającej w procesie inwestycji;

  • Zarządzanie dokumentacja inwestycyjną;

  • Koordynowanie prac dotyczących projektów aranżacji wnętrz;

  • Koordynowanie prac wykończeniowych na budowie;

  • Kontrola przebiegu prac projektowych i prac wykończeniowych;

  • Rozliczanie projektów i firm wykonawczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, w obszarze architektury, budownictwa lądowego);

  • Znajomość rynku budowlanego;

  • Znajomość procesu przygotowania, realizacji i zakończenia inwestycji deweloperskiej;

  • Znajomość przebiegu postępowania administracyjnego dotycząca procesów inwestycji deweloperskich;

  • Doświadczenie w przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie fitout;

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Znajomość programu AutoCAD.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów;

  • Ciekawe wyzwanie i możliwości rozwoju zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Bardzo dobrą atmosferę współpracy.

Spectrum Development Sp. z o.o. wrocławska firma deweloperska z blisko 20-letnim doświadczeniem na rynku mieszkaniowym i komercyjnym, należąca do uznanej grupy holdingowej Spectrum, skupiająca ponad 10 spółek o łącznym kapitale zakładowym przekraczającym 130 mln złotych.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Cała Polska

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.