Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. inwestycji

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.

    Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. największa firma komunikacyjna na Pomorzu poszukuje kandydata/tki, osoby do pracy w wymiarze pełnego etatu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Główne obowiązki:

    • przygotowywanie założeń ekonomicznych, technicznych i środowiskowych planowanych inwestycji,
    • przygotowanie inwestycji, tworzenie ich harmonogramów oraz diagnoza ich zagrożeń,
    • udział merytoryczny w sporządzaniu wniosków o dofinansowanie planowanych inwestycji,
    • udział w przygotowywaniu dokumentów do prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego dla realizacji planowanych i rozpoczętych inwestycji,
    • współpraca z uczestnikami prowadzonych procesów inwestycyjnych w celu ich sprawnej realizacji,
    • współpraca z innymi działami spółki w celu optymalnego i terminowego realizowania inwestycji,
    • kompletowanie dokumentacji przed, w trakcie i po inwestycji z ramienia inwestora,
    • raportowanie przebiegu inwestycji, w tym co do zgodności z harmonogramem i budżetem,
    • opisywanie faktur w prowadzonym procesie inwestycji co do zgodności planem inwestycji oraz zasadami celowości, legalności i gospodarności,
    • obsługa procedur reklamacyjnych zakończonych inwestycji.

    Wymagane kompetencje zawodowe:

    • praktycznej znajomości mechanizmów funkcjonowania dotacji unijnych i zarządzania projektami,
    • wykształcenie wyższe budowlane lub ugruntowana wiedza z zakresu inwestycji budowlanych,
    • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 2 lata w obszarze realizacji inwestycji,
    • znajomość przepisów prawa budowlanego i prawa zamówień publicznych,
    • umiejętność redagowania pism i prowadzenia korespondencji,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • uprawnienia budowlane,

    Wymagania dodatkowe:

    • kreatywność i umiejętność wyznaczania priorytetów,
    • umiejętność diagnozowania rozwiązań projektowych,
    • determinacja w dążeniu do celu i umiejętności negocjacyjne,
    • umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,
    • komunikatywność, pozytywne nastawienie i chęć do pracy zespołowej,

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • przejrzyste zasady wynagradzania,
    • pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, bilety pracownicze i rodzinne, kasy pożyczkowe)
    • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i konferencje

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GAiT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest GAiT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 2 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.