Specjalista ds. inwestycji

MAK-CHEMIA Sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miejsce pracy: Elbląg lub Gdańsk oraz praca w terenie na obszarze
województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego

Odpowiedzialność:

kandydat będzie odpowiadał za realizację zadań oraz stanowił nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w ramach prowadzonej działalności handlowej dla kanału sprzedaży: INWESTYCJE /inwestorzy indywidualni, deweloperzy oraz firmy wykonawcze, zamówienia publiczne/.

Zadania:

  • współpraca z generalnymi wykonawcami, biurami projektowymi, developerami, wykonawcami, podwykonawcami.
  • pozyskiwanie nowych odbiorców inwestycyjnych, śledzenie przetargów publicznych, prowadzenie negocjacji cenowych.
  • przygotowanie oferty materiałowej pod konkretne zapytania inwestycyjne.
  • przyjmowanie materiałów na inwestycje i monitorowanie procesu dostawy na budowę.
  • kontrola ofert pod kątem zgodności z umowami ramowymi (ceny, warunki gwarancji, warunki handlowe).
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie.
  • kompletowanie dokumentacji dot. inwestycji.
  • stały nadzór nad każdym etapem współpracy z klientem.
  • aktywna współpraca z innymi działami Firmy.
  • monitorowanie działań konkurencji i rynku inwestycji budowlanych.

Wymagania:

  • wykształcenie preferowane wyższe lub minimum średnie,
  • minimum 4-letnie doświadczenie,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • dobra organizacja pracy,
  • biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office,
  • wiedzę na temat rynku, marketingu, zachowań konsumenckich i mechanizmów promocyjnych,
  • czynne prawo jazdy, min. 4 lata.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez decyzyjne stanowisko pracy z jasno określonymi celami
  • wynagrodzenie stałe połączone z progresywnym systemem premiowym
  • niezbędne narzędzia do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Mak-Chemia z siedzibą w Elblągu przy ul. Panieńskiej 17/18 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy