Oferta pracy

Specjalista ds. Inwestycji

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Głuchowo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Głuchowo k. Poznania

Twoje przyszłe zadania:

  • nadzór nad ewidencja nieruchomości gruntowych, budynków i budowli,
  • organizacja okresowych przeglądów technicznych budynków i budowli,
  • przygotowanie dokumentów do postępowań przetargowych w zakresie prac inwestycyjnych i remontowych,
  • monitorowanie realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych oraz ich rozliczanie,
  • współpraca z urzędami i wykonawcami,
  • udział w opracowaniu planów zadań inwestycyjnych i remontowych.

  • dobrze znasz prawo budowlane (uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem),
  • posiadasz doświadczenie w koordynacji projektów,
  • potrafisz czytać dokumentację architektoniczną,
  • jesteś osobą otwartą i komunikatywną,
  • umiesz i lubisz współpracować w zespole,
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office oraz program AutoCad,
  • posługujesz się językiem angielskim min. na poziomie B2 (średnio zaawansowany).

Czujesz, że to oferta pracy dla Ciebie?

Kliknij przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszej GLS’owej paczki!

  • umowa o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet sportowy,
  • 13 pensja,
  • partnerskie relacje,
  • zniżka na przesyłki kurierskie,
  • nagrody świąteczne,
  • wczasy pod gruszą,
  • pakiet szkoleń.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest firma General Logistics Systems Poland Sp. z o.o., ul. Tęczowa 10, Głuchowo, 62-052 Komorniki (zwana dalej GLS Poland). Dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym realizacji przysługujących Pani/Panu praw, po wybraniu przycisku Aplikuj. Wszelkie wnioski i zapytania prosimy kierować na adres wyznaczonego Inspektora Ochrony Danych: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne