Oferta pracy

Specjalista ds. inwestycji i gospodarki środkami trwałymi

Pabianicka Fabryka Narzędzi "PAFANA" Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawska 75, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pabianicka Fabryka Narzędzi "PAFANA" Spółka Akcyjna

Warszawska 75

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie planów inwestycyjnych, realizacja inwestycji w tym przetargi, zakupy, umowy, odbiory, przekazywanie do eksploatacji, zapewnienie źródeł finansowania, prowadzenie stosownej dokumentacji, uzyskiwanie pozwoleń na użytkowanie,

  • sporządzanie planów remontów i konserwacji całego majątku trwałego oraz prowadzenie gospodarki remontowej siłami własnymi jak i w trybie zleconym, prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, w tym dokumentacji jak OT, LT, ZM, gospodarowanie wolnymi powierzchniami, likwidacja zbędnych środków trwałych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie - Wyższe Techniczne,

  • znajomość obsługi komputera (programów Ms. Office / Excel),

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja własnej pracy,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego, w tym ochrona środowiska oraz prawo budowlane,

  • prawo jazdy kat. B – praktyka w prowadzeniu samochodu,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • pakiet socjalny ( m.in. wczasy pod gruszą, karty sportowe, pakiet medyczny) ,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

Pabianicka Fabryka Narzędzi "PAFANA" Spółka Akcyjna uznany producent narzędzi do obróbki metali, z 75 - letnią tradycją i doświadczeniem

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy