Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. inwestycji i najmu mieszkań

Mzuri Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jeśli szukasz pracy:

• bez monotonii z niepowtarzającymi się zadaniami

• gdzie często sam musisz przeanalizować sytuację i szybko podjąć decyzje

• w której kluczowa jest komunikacja z Klientami

• która nie będzie tylko dodatkowym zajęciem

• w firmie, która nie narzuca sztywnych korporacyjnych reguł

• w firmie, której możesz zostać wspólnikiem i związać z nią swoją przyszłość w długim okresie czasu

ta oferta jest dla Ciebie!

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

• monitoring rynku pierwotnego i wtórnego pod kątem nowych projektów mieszkaniowych, w tym kamienic

• wyszukiwanie atrakcyjnych mieszkań do zakupu dla naszych Klientów

• weryfikacja inwestycji pod kątem ekonomicznym, technicznym i prawnym

• przygotowywanie zakresu, harmonogramu i kosztorysów prac

• organizowanie i nadzór nad wykonawstwem remontów

• zawieranie umów zarządzania najmem z właścicielami nieruchomości

• ocena gotowości mieszkania do najmu

• selekcja i weryfikacja najemców

• bieżące kontakty z właścicielami i inwestorami

• prezentowanie oferty Mzuri

• udział w promocji usług Mzuri

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i entuzjazm

  • Otwartość i komunikatywność

  • Dokładność i przywiązywanie uwagi do szczegółów

  • Dyspozycyjność wymagana przy opiece nad mieszkaniami na wynajem

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Otwartość i komunikatywność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Chęć rozwoju własnych umiejętności

  • Umiejętność pracy z MS Excel

Mile widziane

  • Czynne prawo jazdy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

  • Umiejętność analizy i kosztorysowania

  • Dyspozycyjność wymagana przy monitorowaniu i nadzorze remontów

  • Przedsiębiorczość

  • Podstawowa znajomość MS Excel

  • Doświadczenie w prowadzeniu / nadzorowaniu remontów w zakresie obiektów mieszkalnych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w ramach największego operatora najmu prywatnego mieszkań w Polsce

  • Kreatywną i przedsiębiorczą atmosferę i kulturę pracy

  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe doświadczonych członków zespołu Mzuri

  • Preferencyjne warunki korzystania z usług Grupy Mzuri, w tym dedykowanego systemu emerytalnego oraz pakietu medycznego

  • Udział w szkoleniach, targach, konferencjach związanych rynkiem nieruchomości

  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, komputer, telefon)

  • Współpracę w formie działalności gospodarczej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Mzuri Sp. z o.o.

Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem. W chwili obecnej zarządzamy portfelem ponad 6400 mieszkaniami i apartamentami w 64 miastach Polski. Klientami naszej firmy są właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem. Łączna wartość mieszkań zarządzanych przez Mzuri w Polsce to ponad 1 mld złotych.

Przewiń do profilu firmy