Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Inwestycji i przetargów

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów i aneksów dot. inwestycji budowlanych oraz robót dodatkowych
  • stała obsługa zamówień i prowadzonych inwestycji (wsparcie administracyjne, kontakt z Inwestorami i podwykonawcami, tworzenie pism, obsługa korespondencji)
  • realizacja zadań z zakresu zamówień publicznych
  • weryfikacja dokumentacji przetargowej pod kątem spełniania warunków udziału w postępowaniu przetargowym
  • tworzenie lub/i kompletowanie dokumentów formalno-prawnych niezbędnych przy składaniu oferty
  • koordynacja realizacji inwestycji od strony formalno–prawnej w oparciu o umowę wykonawczą i harmonogram

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów prawa zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawe zadania i różnorodny zespół
  • dodatkowe 4 dni wolne w roku
  • udział w projektach międzyobszarowych
  • opiekę medyczną
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Specjalista ds. Inwestycji i przetargów, Gdańsk