Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. inwestycji i remontów

Pelion S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ocena lokali na potrzeby drogerii i aptek oraz przygotowywanie wyceny planowanych prac,
  • Organizacja formalności niezbędnych do rozpoczęcia procesu inwestycyjno-remontowego dla drogerii i aptek,
  • Współtworzenie założeń projektowych oraz udział w procesie projektowania lokali oraz obiektów hurtowych,
  • Przygotowywanie i składanie kompletnej dokumentacji we właściwych Urzędach zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego lokali aptecznych/drogerii/obiektów hurtowych,
  • Zbieranie ofert na wykonanie robót oraz prowadzenie negocjacji cenowych, zlecanie wykonawstwa inwestycji i remontów wybranym firmom, przygotowanie umów na wykonanie zadania,
  • Nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, kontrolowanie oraz egzekwowanie jakości, terminowości wykonania inwestycji i remontów,
  • Zgłaszanie zakończenia robót we właściwych Urzędach, kompletowanie niezbędnych protokołów i przeprowadzanie odbiorów z odpowiednimi Służbami,
  • Bieżąca obsługa techniczna lokali aptecznych/ obiektów hurtowych i dbałość o prawidłowe funkcjonowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżyniersko-magisterskie (preferowany kierunek: budownictwo lub pokrewny),
  • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu (opłacone członkostwo w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa),
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku lub praca o podobnym zakresie obowiązków (minimum 2 lata),
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość programu AutoCad / programów kosztorysowych,
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Odpowiedzialność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,
  • Energia i pozytywne nastawienia we współpracy z zespołem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat w dużej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Stabilność finansową i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • System kafeteryjny, w tym karty sportowe,
  • Opiekę medyczną Lux Med,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę),
  • Bony świąteczne.

Pelion S.A. wraz ze Spółkami zależnymi tworzy jedną z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Spółki Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi wspomnianymi obszarami działalności.

Specjalista ds. inwestycji i remontów, Łódź