Specjalista ds. inwestycji i remontów

Pelion S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ocena lokali na potrzeby drogerii i aptek oraz przygotowywanie wyceny planowanych prac.

  • Organizacja formalności niezbędnych do rozpoczęcia procesu inwestycyjno-remontowego dla drogerii i aptek.

  • Współtworzenie założeń projektowych oraz udział w procesie projektowania lokali oraz obiektów hurtowych.

  • Przygotowywanie i składanie kompletnej dokumentacji we właściwych Urzędach zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego lokali aptecznych/drogerii/obiektów hurtowych.

  • Zbieranie ofert na wykonanie robót oraz prowadzenie negocjacji cenowych, zlecanie wykonawstwa inwestycji i remontów wybranym firmom, przygotowanie umów na wykonanie zadania.

  • Nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, kontrolowanie oraz egzekwowanie jakości, terminowości wykonania inwestycji i remontów.

  • Zgłaszanie zakończenia robót we właściwych Urzędach, kompletowanie niezbędnych protokołów i przeprowadzanie odbiorów z odpowiednimi Służbami.

  • Bieżąca obsługa techniczna lokali aptecznych/ obiektów hurtowych i dbałość o prawidłowe funkcjonowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżyniersko-magisterskie (preferowany kierunek: budownictwo lub pokrewny).

  • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu (opłacone członkostwo w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa).

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku lub praca o podobnym zakresie obowiązków (minimum 2 lata).

  • Dobra znajomość Pakietu MS Office.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz czynne prawo jazdy kat. B.

  • Zaangażowania oraz dużej samodzielności w działaniu.

  • Rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych oraz interpersonalnych.

  • Umiejętności budowania oraz utrzymywania relacji.

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

  • Odpowiedzialności, terminowości oraz dbałości o szczegóły.

  • Energii i pozytywnego nastawienia we współpracy z zespołem.

Mile widziane

  • Znajomość programu AutoCad / programów kosztorysowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Samochód służbowy.

  • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Opiekę medyczną, szczepienia przeciwko grypie.

  • System kafeteryjny, w tym dofinansowanie pakietu sportowego.

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Pelion S.A.

Pelion S.A. wraz ze Spółkami zależnymi tworzy jedną z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Spółki Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi wspomnianymi obszarami działalności, która w związku z intensywnym rozwojem poszukuje do swoich struktur osoby na stanowisko Specjalisty ds. Inwestycji i remontów.

Przewiń do profilu firmy