Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. inwestycji i remontów

JARAL_E SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i prowadzenie prac remontowo-budowlanych na terenie całej Polski

  • dbanie o jakość i terminowość wykonywanych robót zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • prowadzenie remontów zgodnie z wytycznymi i parametrami określonymi w przepisach

  • nadzór nad organizacją prac remontowych przy ścisłej współpracy z kierownikiem budowy lub prezesem spółki

  • prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami

  • Sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i analiza ofert od Podwykonawców i Dostawców oraz weryfikacja poprawności ofert składanych przez Podwykonawców i Dostawców

  • uzyskanie niezbędnych danych, uzgodnień wewnętrznych i zewnętrznych dla zadań inwestycyjnych i remontowych (opinie, ekspertyzy, zgody etc.) oraz zakupów inwestycyjnych

  • opracowywanie danych wyjściowych dla projektantów wykonujących dokumentację techniczną do realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych i remontowych

  • analiza projektów budowlanych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub techniczne z zakresu budownictwa. Poparte co najmniej 10 letnim stażem w branży (warunek konieczny)

  • prawo jazdy kat. B

  • duża inicjatywa oraz samodzielność w planowaniu i realizacji zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • asertywność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • uprawnienia inspektora nadzoru budowlanego (warunek konieczny)

  • uprawnienia kierownika budowy (warunek konieczny)

  • znajomość programu CAD lub podobnych

  • umiejętność kosztorysowania w programie Norma

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem powierzchni własnych oraz pomieszczeń szkoleniowych. Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą na rynku ponad 10 lat.

Przewiń do profilu firmy