Specjalista ds. inwestycji i remontów

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pelion S.A. wraz ze Spółkami zależnymi tworzy jedną z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Spółki Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi wspomnianymi obszarami działalności.

    Obecnie poszukujemy do naszego Działu Inwestycji:

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres zadań:

    • Ocena lokali na potrzeby drogerii i aptek oraz przygotowywanie wyceny planowanych prac
    • Organizacja formalności niezbędnych do rozpoczęcia procesu inwestycyjno-remontowego dla drogerii i aptek
    •  Współtworzenie założeń projektowych oraz udział w procesie projektowania lokali oraz obiektów hurtowych.
    • Przygotowywanie i składanie kompletnej dokumentacji we właściwych Urzędach zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego lokali aptecznych/drogerii/obiektów hurtowych
    • Zbieranie ofert na wykonanie robót oraz  prowadzenie negocjacji cenowych, zlecanie wykonawstwa inwestycji i remontów wybranym firmom, przygotowanie umów na wykonanie zadania.
    • Nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, kontrolowanie oraz egzekwowanie jakości, terminowości wykonania inwestycji i remontów.
    • Zgłaszanie zakończenia robót we właściwych Urzędach, kompletowanie niezbędnych protokołów i przeprowadzanie odbiorów z odpowiednimi Służbami
    • Bieżąca obsługa techniczna lokali aptecznych/ obiektów hurtowych i dbałość o prawidłowe funkcjonowanie

    Wymagania:

    • Wykształcenie inżyniersko-magisterskie (preferowany kierunek: budownictwo lub pokrewny)
    • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu (opłacone członkowstwo w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa)
    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku lub praca o podobnym zakresie obowiązków (minimum 2 lata)
    • Mile widziana znajomość programu AutoCad / programów kosztorysowych
    • Dobra znajomość Pakietu MS Office
    • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz czynne prawo jazdy kat. B

    A ponadto, oczekujemy:

    • Zaangażowania oraz dużej samodzielności w działaniu,
    • Rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych oraz interpersonalnych,
    • Umiejętności budowania oraz utrzymywania relacji
    • Umiejętności pracy pod presją czasu
    • Odpowiedzialności, terminowości oraz dbałości o szczegóły
    • Energii i pozytywnego nastawienia we współpracy z zespołem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Samochód służbowy
    • Ciekawą, stabilną  pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Opiekę medyczną, szczepienia przeciwko grypie
    • Dofinansowanie pakietu sportowego
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego
    • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Pelion S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Pelion S.A. z siedzibą w Łodzi (ul. Zbąszyńska 3, 91-342 Łódź, tel.: + 48 42 200 74 68) (Pelion). W Pelion powołany został Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: e-mail [email protected] Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: [email protected]  Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez Pelion danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Pelion (zarówno ogólną infrastrukturę teleinformatyczna, pocztę elektroniczną) oraz eRecruitment Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako dostawca systemu rekrutacyjnego.