Oferta pracy

Specjalista ds. Inwestycji i Remontów

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

  • Głogowska 14, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Głogowska 14

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie opinii, ekspertyz i analiz techniczno-ekonomicznych dla zamierzeń inwestycyjnych budowlano-remontowych przedsiębiorstwa,

  • Prowadzenie rozmów biznesowych mających na celu negocjacje warunków handlowych,

  • Nadzorowanie spraw związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji oraz robót modernizacyjno-remontowych,

  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego.

Nasze wymagania

  • Uprawnienie do sprawowania nadzoru inwestorskiego (uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w zakresie kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót),

  • Uprawnienia budowlane – mile widziane

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi,

  • Znajomość zagadnień technicznych,

  • Znajomość przepisów dotyczących poszczególnych etapów budowlanych, procesów inwestycyjnych i remontowych,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym w planowaniu i koordynacji zadań inwestycyjnych.

To oferujemy

  • interesujący pakiet socjalny ( m.in. paczki dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, dofinansowanie do obozów kolonii dla dzieci),

  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników i ich rodzin,

  • stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą :),

  • dodatkowy system premiowania powiązany z wynikami zespołu,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • wynagrodzenie zawsze na czas na koncie,

  • program MultiSport,

  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe,

  • parking na terenie MTP,

  • obiady dofinansowane przez pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne