Oferta pracy

Specjalista ds. inwestycji i remontów

Totalizator Sportowy

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych, dotyczących uruchamianych przez TS punktów sprzedaży oraz w siedzibie Oddziału,

  • przygotowywanie i składanie dokumentów do organów administracji publicznej w ramach prowadzonych zadań i w zgodzie z przepisami prawa polskiego i procedurami wewnętrznymi,

  • opracowywanie harmonogramów prac, przygotowanie umów i zleceń, czuwanie nad terminowością realizacji inwestycji i remontów zgodnie z zawartymi umowami,

  • współuczestniczenie w odbiorach częściowych i końcowych robót wraz z kontrolą ich jakości,

  • rozliczanie faktur i rachunków z tytułu prac remontowo-budowlanych i konserwacyjnych, czynszów, kosztów eksploatacyjnych, mediów,

  • zlecanie przeglądów i napraw wraz z gromadzeniem i przechowywaniem dokumentacji technicznej,

  • opracowywanie i realizacja postępowań zakupowych dotyczących prac remontowo-budowlanych i konserwacyjnych, usług, zakupów materiałów i wyposażenia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe - preferowane techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość oprogramowania: MS Office,

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • sumienność, samodzielność i kreatywność oraz zaangażowanie w realizację zadań,

  • prawo jazdy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 65 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy