Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. inwestycji i remontów

Animex Foods Sp. z o. o. Oddział w SzczecinieO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Animex Foods Sp. z o. o. Oddział w Szczecinie

Pomorska 115B

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzór nad realizacją inwestycji oraz remontów
  • Nadzór nad budżetem inwestycyjnym i remontowym
  • Bieżące raportowanie postępu inwestycji
  • Przygotowywanie specyfikacji projektowych
  • Weryfikowanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Umiejętność organizacji pracy, wielozadaniowość
  • Znajomość systemu Sekocenbud
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Mile widziana znajomość systemów wspierających zarzadzanie inwestycjami
  • Mile widziane uprawnienia budowlane
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Bezpieczeństwo ekonomiczne - płaca zasadniacza + premia, zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna LUX MED
  • Rozwój - udział w realizacji ciekawych projektów, współpracę w ramach grupy Animex
  • Przynależność - pracę w zespole w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń
  • Aktywność - grupy sportowe (m.in. biegacze, kolarze, piłka nożna i siatkowa), spartakiada międzyzakładowa Animex
  • Rozrywkę - piknik pracowniczy, spotkania integracyjne, dofinansowanie do zakupu biletów np. do kina, karta Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Animex Foods Sp. z o. o. Oddział w Szczecinie

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Specjalista ds. inwestycji i remontów, Pomorska 115B, Szczecin