Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. inwestycji i utrzymania lotniska

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.O firmie

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.

Ignacego Paderewskiego 1

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • udział w przygotowaniu i kompletowaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla planowanych inwestycji i remontów wraz z wymaganymi uzgodnieniami, pozwoleniami i decyzjami administracyjnymi, itp.

  • bieżący nadzór nad prowadzonymi inwestycjami,

  • odbiór zakończonych prac inwestycyjnych i remontowych,

  • nadzór nad bieżącym utrzymaniem nawierzchni sztucznych i trawiastych,

  • okresowe przeglądy nawierzchni sztucznych,

  • planowanie i nadzorowanie prac remontowych nawierzchni.

Nasze wymagania

  • wykształcenia m.in. wyższe techniczne (preferowane budownictwo),

  • doświadczenie przy przygotowywaniu procesów inwestycyjnych, remontowych,

  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub drogowej

  • dobrej znajomości pakietu Office,

  • komunikatywności, systematyczności i dokładności w działaniu,

  • dobrej organizacji czasu pracy,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • posiadania prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • pakiet medyczny, pakiet socjalny,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Pozostawiamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.