Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. inwestycji i utrzymania obiektów

  • Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Morąg, Olsztyn, Olsztynek, Ostróda, Stawiguda (pow. olsztyński), Gietrzwałd (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • Olsztyn, Wilimowo 2, 11-041 Wilimowo, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-08-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem, firma produkcyjna NICZUK Spółka jawna działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olsztyn
    Nr.ref.: SUO/08/19

    Jakie będą Twoje obowiązki:

    • organizacja, realizacja i nadzór nad przydzielonymi inwestycjami (zarządzanie firmami wykonawczymi, podwykonawcami oraz grupami roboczymi na terenie firmy),
    • przygotowywanie i realizacja przeglądów, konserwacji oraz napraw w nadzorowanym obszarze,
    • uczestnictwo przy rozruchu i wdrożeniu projektów inwestycyjnych do eksploatacji,
    • kompletowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną, projektową oraz dozorową - urządzeń, instalacji i budynków,
    • podejmowanie działań zwiększających wydajność oraz optymalizujących koszty utrzymania obiektów oraz pozostałej infrastruktury,
    • nadzór nad właściwym zabezpieczeniem obiektu – tj. ochroną fizyczną i elektronicznymi systemami ochrony obiektów,
    • kontrola stanów i organizacja dostaw paliw opałowych,
    • prowadzenie postępowań ofertowych w procesach inwestycji budowlanych,
    • sporządzanie kosztorysów planowanych zadań remontowych lub inwestycyjnych.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy o podobnym charakterze w obszarze budownictwa oraz eksploatacji obiektów,
    • doskonałej organizacji pracy własnej oraz innych,
    • analitycznego myślenia,
    • odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
    • prawa jazdy kat. B,
    • wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem.

    Czego możesz od nas oczekiwać:

    • pracy w młodym, dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowy o pracę,
    • transparentnych warunków wynagrodzenia, motywacyjnego systemu wynagrodzeń,
    • możliwości rozwoju - finansowanie lub współfinansowanie szkoleń,
    • atrakcyjnych pakietów socjalnych (nagrody roczne -13stki, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci),
    • dofinansowanie (do 50%) do biletów do filharmonii i teatru,
    • ubezpieczenia medycznego dla Ciebie jak i całej rodziny,
    • karty benefit,
    • transport pracowników do firmy Niczuk Spółka jawna z centrum Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał. Więcej informacji na profilu pracodawcy - Niczuk Spółka Jawna.

    www.niczuk.pl

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów konieczne jest dołączenie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, na stanowisko: Specjalista ds. inwestycji i utrzymania obiektów. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

    Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych z związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez spółkę NICZUK Spółka jawna. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

    Jednocześnie informujemy, że:
    ADMINISTRATOREM DANYCH OSOBOWYCH JEST:
    NICZUK Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, e-mail: [email protected]

    CEL PRZETWARZANIA DANYCH
    Rozpatrzenie złożonej oferty i ewentualne skontaktowanie się z Panią/Panem w celu przeprowadzenia dalszej procedury rekrutacyjnej. Po wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w innych rekrutacjach, dane przetwarzamy także w celu poinformowania Pani/Pana o rekrutacjach prowadzonych w przyszłości w naszej Firmie.

    DANE, KTÓRE PRZETWARZAMY
    Podanie danych w zakresie imienia (imion) i nazwiska, daty urodzenia, danych do kontaktu (dowolnie podanych przez Panią/Pana: adresu do korespondencji albo adresu e-mail albo nr telefonu), wykształcenia, kwalifikacji zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkowe i wynika z Kodeksu Pracy. Będziemy przetwarzać te dane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
    Podanie danych dotyczących m.in. wizerunku, ukończonej szkoły, wykształcenia uzupełniającego, dodatkowych uprawnień, zainteresowań, informacji o stanie zdrowia i innych danych jest nieobowiązkowe, a podanie ich w dokumentach rekrutacyjnych będzie traktowane jako wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a lub art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

    CZAS PRZETWARZANIA DANYCH
    1)     Złożoną ofertę będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji. Po zakończeniu procesu naboru i wyłonieniu kandydata oferty osób niezatrudnionych są niszczone.
    2)     Jeśli wyrazi Pani/ Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez naszą Firmę ­­– dane będą przetwarzane do końca roku następującego po roku, w którym złożono dokumenty. Po tym czasie dokumenty zostaną zniszczone.
    3)     W przypadku zatrudnienia, złożone dokumenty zostaną włączone do akt osobowych na podstawie Kodeksu Pracy.

    PRZYSŁUGUJĄCE PRAWA
    Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected] lub za pomocą poczty tradycyjnej. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.
    Posiada Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    KONTAKT Z INSPEKTOREM OCHRONY DANYCH
    Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Michał Cupiał, do którego można kierować pytania w zakresie przetwarzania danych osobowych na adres e-mail: [email protected]